Pomiń menu

„Morzyca na starych fotografiach” – ocalamy od zapomnienia

„Morzyca na starych fotografiach” – ocalamy od zapomnienia.

Pokazujemy dawną Morzycę i jej historię. Każda fotografia to zatrzymany na niej czas, to utrwalone miejsce i wspomnienia.  12 i 13 kwietnia 2017 roku zaprosiliśmy mieszkańców Morzycy aby obejrzeli urok naszej miejscowości z dawnych lat.  Pragnęliśmy aby każdy mógł przyjść i skorzystać z tej wystawy.  Dla mieszkańców przedłużyliśmy  czas ekspozycji fotografii do 21 kwietnia 2017 roku.

Obiecujemy i zapewniamy, że galerię udostępnimy jeszcze nie jeden raz.  Będziemy wytrwale  poszukiwali nowych interesujących fotografii i dlatego już dziś apelujemy do wszystkich  obecnych i dawnych mieszkańców i ich rodzin o udostępnienie nam takich cennych  pamiątek dla Morzycy.  Oczywiście skanujemy zdjęcia , nie zabieramy oryginałów, które dla wielu są sentymentalną pamiątką. Fotografie można przesłać w formie skanu na adres e-mailowy stowarzyszenia bądź skontaktować się z nami a my wykonamy to indywidualnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wystawy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zebrać taką piękną galerię udostępniając fotografie. Sporo pracy za nami – ale było warto. – Tomasz Lalik