Pomiń menu

„MASZ GŁOS w Nasielsku zaprasza na kwiatowy Dzień Dziecka”

1 czerwca Dzień Dziecka w Nasielsku w Szkole Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego świętujemy kwiatowo. Tego dnia urządzona zostanie galeria plenerowa na szkolnym płocie „Kwiaty Naszej Rabaty”, która rozpocznie grantowy projekt z TESCO „łączy Nas Altana Zrozumienia”.

W radosny nastrój świętowania wplatamy również radość i dumę z naszego tegorocznego osiągnięcia – maszgłosowe działania nasielskie zostały nominowane jak 1 z 14 działań w ogólnopolskim konkursie „SUPER SAMORZĄD”, a jako jedyne z województwa mazowieckiego.

Z tej okazji reprezentanci szkoły i nasielskiego samorządu zostali zaproszeni na uroczystą Galę, która odbędzie się 5 czerwca w Zamku Królewskim w Warszawie.

To wyróżnienie dla Nasielszczanek i Nasielszczan jest wielkim zaszczytem. Osiągnięte zostało dzięki współpracy dzieci, rodziców, całego środowiska szkolnego i lokalnych liderów, w tym: Stowarzyszenia Europa i My, Fundacji aiDDia oraz Nasielskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Edukacji.

Więcej o szczegółach dotyczących nominacji do SUPER SAMORZĄDU oraz o podsumowaniu szkolnego konkursu plastycznego „Nasielsk w kwiatach” będzie można dowiedzieć się w dniu 3 czerwca (w sobotę) w godz. od 11.00 do 16.00 podczas imprezy zorganizowanej na szkolnym placu przez NOK, MOPS i szkołę.

Zapraszamy do naszego stoiska, które urządzimy pod hasłem „Łączy Nas Altana Zrozumienia”.

                                                                                                                  Elżbieta Wróblewska