Pomiń menu

BĄDŹ AKTYWNY

BĄDŹ AKTYWNY

Projekt „RADOMIR” wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi i Radą Rodziców organizuje zajęcia ruchowo-sportowe dla rodziców (pracowników i absolwentów szkoły) oraz ich dzieci. Przed nami długie jesienne wieczory, które warto spędzić aktywnie. Pamiętamy czasy naszej młodości, gdy nie było pięknych boisk i hali gimnastycznej, a mimo to mieszkańcy, starsi i młodsi, spotykali się codziennie wieczorami przed szkołą, grając na piaszczystym boisku w „nogę” lub w siatkę. W cuda nie wierzę, a i obiekt ma swój harmonogram dlatego proponuję spotkania raz w tygodniu. W zależności ile osób zbierze się danego dnia, wówczas całą grupą podejmujemy decyzję czy gramy w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, koszykówkę czy też tenis stołowy. Na takich cotygodniowych zajęciach sportowych pozytywna atmosfera oraz zdrowa, sportowa rywalizacja sprzyja zacieśnianiu relacji wśród lokalnej społeczności, buduje poczucie wspólnoty, ułatwia powstawanie nowych znajomości.

Proszę o zgłaszanie się chętnych osób z informacją jaką dyscyplinę preferujecie pod nr tel. 607 084 012. Listę zamykam 2 listopada 2017r.

Regulamin pod linkiem:
https://web.facebook.com/notes/projekt-radomir/regulamin-zaj%C4%99%C4%87-sportowych-dla-rodzic%C3%B3w-i-dzieci-b%C4%85d%C5%BA-aktywny/323072194832882/
aktywny_rodzic