Pomiń menu

Nasz fanpage na FB zmienia nazwę

Nasz fanpage na FB zmienia nazwę

Myślę że WAŻNA INFORMACJA dla wszystkich czytelników i miłośników naszej strony. Wczoraj nasz fanpage zmienił nazwę i od teraz nazywa się tak jak nasza grupa.

Strona ta powstała pod koniec sierpnia 2015r z misją umożliwienia wzajemnej komunikacji członkom spółdzielni Mieszkaniowej SM Mistrzejowice Północ. Taka potrzeba została wyrażona przez jednego z członków spółdzielni na walnym zgromadzeniu w czerwcu 2015r.
Strona została założona i jest prowadzona do tej pory społecznie. Ponieważ w między czasie spółdzielnia uruchomiła system „Mieszczanin”, a w jego ramach działa tez forum dyskusyjne mieszkańców, istnienie strony w tej formie przestało być zasadne. Część osób myliło nas też ze spółdzielnią mimo informacji na FB w polu „o stronie”, co oczywiście w pierwszej kolejności prostowaliśmy i informowaliśmy. Dlatego też pod dłuższego już czasu zastanawiałem się nad zmianą nazwy strony czyli tzw. rebrandingiem (zmianą marki).

Nasza strona: informowała, pokazywała ciekawe zdjęcia i filmy, interweniowała w różnych przypadkach z którymi sobie państwo nie radzili, udzielała wsparcia i podpowiadała jak rozwiązać dany problem.

Wszystkim czytelnikom dziękuję za ostatnie 2 lata i 4 miesiące i proszę o dalszą aktywność ponieważ strona będzie działała nadal ale już pod inną nazwą. Nadal będzie dla mieszkańców obu naszych osiedli tj. Piastów i Bohaterów Września. Nadal będzie informować, ostrzegać interweniować i wspierać naszą lokalną społeczność.

Będziemy podejmować działania mające na celu poprawę jakości życia na terenie osiedli Bohaterów Września i Piastów w Krakowie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!!!

bwip-z-satelity-001

Zapraszamy tutaj: https://www.facebook.com/BWiP-Bohater%C3%B3w-Wrze%C5%9Bnia-i-Piast%C3%B3w-1605126379753067/