Pomiń menu

Aktywne zakończenie wakacji

W dniu 23 sierpnia 2018 r. jak zwykle o godz. 17:00 na boisku przy Szkole Podstawowej w Obierwi odbyło się ostatnie spotkanie w ramach akcji „Aktywne Wakacje 2018”. Dzieciaki spotkały się wspólnie i pobawiły w gry sportowe, a za całe wakacyjne zaangażowanie otrzymały pamiątkowe dyplomy i skromne upominki.

Zajęcia cieszyły się dużą popularnością, a zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie „Projekt Radomir” przy wsparciu rodziców. Dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły dzieciaki aktywnie korzystały z obiektów sportowych w czasie przerwy wakacyjnej. Poznały gry i zabawy, które znali ich rodzice oraz dyscypliny sportowe, które można trenować w ostrołęckich klubach sportowych. Każdy z nich dobrze się bawił, a wakacje upłynęły w radosnej atmosferze. Wszyscy żałowali, że to już koniec zajęć i wkrótce także koniec wakacji.

Wielkie podziękowania dla Jacka Dębskiego, to dzięki jego zaangażowaniu dzieciaki otrzymały upominki od firmy Żywiec Zdrój S.A. Jak również dla Dariusza Wojnara i Justyny Niedzwieckiej (Klub Aktywnych Kobiet), którzy pomagali przy prowadzeniu zajęć.