Pomiń menu

DWUNASTE ZADANIE ZAKOŃCZONE SUKCESEM !!!

Fundacja TRYBIK zakończyła realizację ostatniego z 12. zadań z budżetu obywatelskiego pt. „OBJAZDOWA PRACOWNIA TWÓRCÓW”, finansowanego ze środków powiatu toruńskiego. Chcieliśmy uroczyście i elegancko podsumować nasze działania, więc wybraliśmy się do Starostwa i osobiście wręczyliśmy wszystkim pracownikom przypinki, upamiętniające setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zostaliśmy przyjęci życzliwie, a przy okazji usłyszeliśmy kilka miłych słów na temat naszej fundacji. To dla nas zaszczyt, że wszyscy w urzędzie będą nosili nasze okolicznościowe przypinki, zaprojektowane i wykonane w naszej stacjonarnej pracowni edukacyjno-rękodzielniczej w Lubiczu Dolnym przy ul. Sosnowej 11.


Dziękujemy naszym wolontariuszom za zaangażowanie podczas realizacji poszczególnych projektowych zadań . Dziękujemy również wszystkim osobom, które wsparły nas w pracy na rzecz środowiska i popularyzacji rękodzieła.
Podkreślę, że każdy z nas pracował charytatywnie nie pobierając wynagrodzenia, ani zwrotu za dojazd, paliwo i inne ponoszone koszty.
Barbara Mońko-Juraszek