Pomiń menu

Drużynka piłkarska

W dniu 15. lutego 2019 r. w wyniku bardzo dobrej współpracy rodziców z dyrektor Szkoły Podstawowej w Obierwi Panią Agnieszką Szczubełek, sołtysami sołectw Obierwi i Aleksandrowa oraz stowarzyszeniem „Projekt Radomir”, zawiązała się amatorska drużyna piłkarska z Klubu Aktywnych Dzieciaków. To właśnie na zajęciach sportowych wyselekcjonowano osoby które chcą grać w piłkę nożną, chociaż lat u nich niewiele, marzą im się zawody i turnieje. Dzięki inicjatywie Pana Kamila Stepnowskiego, który jest głównym fundatorem, wsparciu stowarzyszenia i rodziców zakupiono piękne stroje sportowe. Teraz maluchy będą intensywnie trenować aby zaprezentować się w tych strojach na sparingach i turniejach. Według fachowców nasza mieszana drużyna to rocznik U-10 czyli urodzeni w roku 2010 i młodsi.
Najważniejsze, oczywiście to że wszystko powstało, bo trenerowi się chciało, który to wszystko robi społecznie, wielkie dzięki Piotr Żebrowski!
Dziękujemy wszystkim wymienionym oraz hurtowniapilkarska.com za realizację naszego zlecenia i przygotowanie strojów. Teraz czekamy na sponsorów, sparingi, turnieje i oczywiście pierwsze zwycięstwa i nagrody.