Pomiń menu

Jesienna Halówka 2019

Jesienna Halówka 2019

Turnieje sportowe to specjalność Radomira. Podstawą wielu działań stowarzyszenia jest dbałość o zdrowy styl życia i kondycję fizyczną mieszkańców. Jak to osiągnąć? Przez na przykład turnieje oraz inne imprezy integracyjno-sportowe.

W niedzielę 17 listopada w hali w Obierwi została rozegrana III edycja sportowej imprezy pn. „Jesienna Halówka 2019”. W piłce nożnej zmierzyło się najpierw osiem męskich drużyn. Po nich parkiet we władanie objęły panie i siatkówka, w którą zagrało pięć drużyn.

Mecze piłkarskie były dynamiczne i – jak to w sportowej rywalizacji – z dramatycznymi zwrotami akcji. Dlatego widownia kibicowała zawodnikom z wyjątkowym entuzjazmem, ale w życzliwej atmosferze. Kto postanowił ten dzień spędzić w hali sportowej w Obierwi, nie zawiódł się.

W turnieju piłki nożnej halowej wystąpiły drużyny:
1. LZS Obierwia
2. Laga i do przodu Olszewka
3. FC Promil Olszewka
4. Sparta Ziomek
5. Kolesie Kadzidło
6. Kuźnia Art-Met Olszewka
7. Priviet Lelis
8. Kumple Goworowo

Pierwsze miejsce przypadło drużynie Priviet Lelis, drugie – FC Promil Olszewka, trzecie – Kolesie Kadzidło, a czwarte – LZS Obierwia.
Nagrody indywidualne otrzymali: Adam Ziemak- najlepszy strzelec FC Promil Olszewka, Radosław Szurnicki – najlepszy bramkarz Kolesie Kadzidło, Mrozek Mateusz – najlepszy zawodnik Priviet Lelis.

W turnieju pań pierwsze miejsce zdobyła drużyna Ladies Ostrołęka, druga była Huragan Ostrołęka, trzeci zespół to Kolnianki Kolno, czwarty – Hey Team Kadzidło, a piąty – KGW Borówki Lelis. Zawodniczką turnieju została Małgorzata Białczak z drużyny z Kadzidła.

Turniej to efekt bardzo dobrej współpracy stowarzyszenia Projekt Radomir z dyrektor Szkoły Podstawowej w Obierwi, a także z Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie oraz z Radą Gminnego Zrzeszenia LZS w Lelisie.