Pomiń menu

Po Nitce do Kłębka – w maju drugie spotkanie

Promujący nasze miasto

"Po Nitce do Kłębka" to rozmowy przy kawie i rękodziele z lokalną władzą, przedstawicielami społecznymi i różnymi ciekawymi mieszkańcami Niepołomic. Drugie z cyklu spotkanie będzie w niezwykłym miejscu - w Laboratorium Aktywności Społecznej OPEN SPACE, otwartej przestrzeni dla działań mieszkańców.

Na początku maja będziemy gościć wspaniałą Niepołomiczankę – Monikę Włodarczyk. Monika jest psychologiem i psychoonkologiem, doradcą zawodowym i trenerem umiejętności społecznych. Od ponad dwudziestu lat pracuje w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego.

„Bardzo ważne jest dla mnie, abyśmy żyli dobrze, pięknie i z sensem, a  do tego potrzebne jest zdrowie duszy i ciała. I to są obszary mojego działania na każdym etapie dorosłego życia – od towarzyszenia w zagłębianiu się w siebie, w poszukiwaniu zasobów, po wsparcie w ostatnich etapach naszego życia ” – mówi Monika.

Kiedy zapytałam Monikę, czy weźmie udział w naszym cyklu i zgodzi się porozmawiać o swojej działalności i ogromnej pasji społecznej, odpowiedziała: „Bardzo mi się podoba!!”. Wspaniale, że poznamy osobę, której codzienna praca i pasja mają ogromny wpływ na życie społeczne. A przy okazji rozmowy wykonamy wspólnie piękną ukwieconą, majową kasetkę na biżuterię. Serdecznie zapraszamy do LAS OPEN SPACE!

Gośka Klima

przedstawicielka Stowarzyszenia Niepołomickie Koło Gospodyń Miejskich

Cykl „Po Nitce do Kłębka” służy poznaniu kulisów władzy i integracji społecznej w Niepołomicach. Jest realizowany w ramach tegorocznej akcji Masz Głos.