Pomiń menu

Warsztaty recyklingowe z KGW Żydowo

Warsztaty recyklingowe z KGW Żydowo

Warsztaty recyklingowe dla dzieci z inspiracji Masz Głos? Taki pomysł miało na Dzień Dziecka KGW Żydowo. Efekty cieszą oko - dzieci zrobiły cementowe figurki skrzatów-gnomów i grzybków.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Żydowo asystowały i pomagały dzieciom w wykonaniu figurek. Słoneczna pogoda sprzyjała kreatywnej zabawie na świeżym powietrzu.

Podczas pierwszej część warsztatów powstawały piękne figurki, a za dwa tygodnie, kiedy cement zwiąże, odbędzie się druga część warsztatów. Wtedy trzeba będzie pomalować swoje rękodzieło.

W nagrodę po twórczej pracy sołtys zaprosił wszystkich uczestników warsztatów na lody, słodki poczęstunek i na ognisko z pieczeniem kiełbasek. Po długiej przerwie, spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią, frekwencja dopisała i zaplanowane spotkanie integracyjne spełniło oczekiwania organizatorów – KGW Żydowo. A kiełbaski smakowały wprost wybornie!

Dziękujemy, że bawiliście się z nami, czego najlepszym dowodem nasza fotorelacja z imprezy!

Na drugą część warsztatów zapraszamy w tę sobotę (12 czerwca) o 17:00 na placu przy starej remizie. Czekamy na wszystkie dzieci, które bawiły się z nami i robiły skrzaty i grzybki z cementu.