Pomiń menu

Warsztaty scenopisarskie online

Warsztaty scenopisarskie z Jakubem Nurzyńskim (online!) - Bardzo Młoda Kultura - Ekipa GraTy

Pierwsze warsztaty w ramach projektu "Tropy do Franciszka Mirandoli - polskie weird fiction" poprowadzi Jakub Nurzyński. Zapraszamy już dziś i jutro!

Warsztaty scenopisarskie są otwarte dla wszystkich i odbędą się online w dniach:

  • 14 czerwca, 17:00-20:00,
  • 15 czerwca, 18:00-21:00.

Link do pokoju: https://damianpz.clickmeeting.com/warsztaty-scenopisarskie-z-jakubem-nurzynskim-tropy-do-franciszka-mirandoli-weird-fiction

Prowadzący – Jakub Nurzyński – jest absolwentem reżyserii filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej, wcześniej studiował filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aż czterokrotnie  uczestniczył w konkursie 48 Hours Film Project. Tyle samo serca wkłada w projekty autorskie – przede wszystkim pełnometrażowy film fantasy „Pół Wieku Poezji Później”, co w komercyjne (pracował dla takich marek jak: Vistula, GLS, Nutella czy Clifford Chance). Nie boi się eksperymentów z gatunkami filmowymi – podejmował się tak filmów historycznych, jak i sci-fi czy westernu. W 2021 roku premierę w telewizji miał „Polski El Greco”, w którym odpowiadał za reżyserię scen fabularnych.
______________________________________
Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021


Ekipa GraTy to początkowo paczka znajomych, dziś – zgrany team aktywistów społecznych. Działamy w Krośnie i na terenie całego województwa podkarpackiego. Połączyła nas pasja do gier planszowych i niesłabnąca chęć do działania, co razem z finansowaniem przez BARDZO MŁODA KULTURA pozwoliło na powstanie projektu „Tropy do Franciszka Mirandoli – polskie weird fiction„. Pomysł zrodził się dzięki wsparciu merytorycznemu Masz Głos.