Pomiń menu

10 pytań do… Beaty Jakubiak ze Stowarzyszenia „Wspólne Wójtowo”

Na nasze pytania odpowiada Beata Jakubiak ze Stowarzyszenia „Wspólne Wójtowo”. Organizacja w w 2013 sięgnęła po nagrodę Super Samorząd, a ubiegłym roku znalazła się wśród czternastu nominowanych. Kim jest szefowa organizacji? Co robi kiedy nie angażuje się w działalność społeczną?

 

1. Imię i nazwisko… Beata Izabela Jakubiak
2. Organizacja… Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo”
3. Działam lokalnie… od 2007 r
4. Działam lokalnie bo… lubię ludzi i utożsamiam się ze swoim miejscem zamieszkania, lubię patrzeć jak się rozwija , jak pięknieje i przynosi radość mieszkańcom , także ponieważ nie mogę patrzeć na degradację środowiska i ignorancję niektórych instytucji.
5. Kiedy nie działam na rzecz lokalnej społeczności to… lubię spędzać czas z rodziną, uwielbiam spacerować z psem i fotografować ciekawe miejsca, naturę, a także podróżować i zwiedzać oraz poznawać nowych ludzi
6. Moim marzeniem jest… podróż do Portugalii – plaże Algavre
7. Największą motywacją jest… dla mnie realizacja zamierzonych celów oraz uśmiech drugiego człowieka, otrzymany szacunek i grupa współdziałających przyjaciół.
8. Moje marzenie to… dalszy osobisty rozwój, podróże i więcej wolnego czasu. (Matura i dobre studia syna Michała, budowa – aktywnej świetlicy w Wójtowie i większe zaangażowanie mieszkańców)
9. Książka, którą polecam każdemu… „Pasja”
10. Film, do którego wracam… Dirty Dancing ,Midnight in Paris i jeszcze parę innych.