Pomiń menu

Zmiany w prawie wyborczym. Co nas czeka jesienią? Zapraszamy na webinarium!

Już w najbliższy poniedziałek 9 kwietnia o godzinie 19.00  kolejne szkolenie internetowe (webinarium) organizowane w ramach akcji Masz Głos, które tym razem poświęcimy kwestiom związanym ze zmianami w Kodeksie Wyborczym.

Nowelizacja Kodeksu Wyborczego wprowadza wiele zmian dotyczących zarówno organizacji wyborów samorządowych jak również w kwestiach okręgów wyborczych, zasad głosowania czy prowadzenia kampanii wyborczych. Jeśli chcesz dowiedzieć się:

Jak będzie wyglądała organizacja wyborów samorządowych?

Co zmieniło się w zasadach głosowania?

Co zmieniło się w zasadach prowadzenia kampanii wyborczych?

Na co muszą zwracać uwagę kandydaci/tki w wyborach?

Kim są obserwatorzy społeczni i jakie uprawnienia im przysługują?

Kim są urzędnicy wyborczy?  kto ich powołuje? Jakie stawia się im wymagania?

To webinarium jest dla Ciebie!

Szkolenie poprowadzi  dr. hab. Dawid Sześciło – Kierownik Zakładu Nauki Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert organizacji międzynarodowych w dziedzinie reform administracji publicznej. Wykładał i odbywał wizyty studyjne na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Austrii i Portugalii. Autor ponad 200 publikacji naukowych z zakresu prawa administracyjnego i zarządzania publicznego.

Zarejestruj się już teraz!

Zarejestruj się na webinarium

Następnie w poniedziałek możesz wejść na webinarium klikając w adres w potwierdzeniu rejestracji lub klikając w poniższy adres

Wejdź na webinarium


Zapraszamy!


Zespół akcji Masz Głos