Pomiń menu

Do 18 sierpnia do godz. 24.00 trwa rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Moderatorów!

Zdobądź umiejętności niezbędne do moderowania spotkań! Szkolenie odbędzie się w dniach 26 - 28 września 2013 w Warszawie.

W czasie tegorocznej, trzydniowej Szkoły Moderatorów przygotujemy uczestników do prowadzenia spotkań, debat, dyskusji, tak by dawały możliwość wypowiedzenia wszystkich punktów widzenia i prowadziły do wspólnych rozwiązań.

Chcemy, żeby absolwenci projektu, prowadząc spotkania w swoich społecznościach zaczęli zmieniać powszechne podejście do lokalnej debaty. Dzięki udziałowi w projekcie, zdobędą umiejętności niezbędne do moderowania spotkań.

Założenia merytoryczne oraz trening Szkoły Moderatorów został przygotowany przez doświadczone trenerki ze Stowarzyszenia Szkoła Liderów: Katarzynę Czaykę – Chełmińską i Agnieszkę Szelągowską.

Każdy koordynator może zaproponować jednego uczestnika zadania, którego koszt związany z udziałem w projekcie zostanie dofinansowywany przez  Fundację im. Stefana Batorego i wyniesie 250 zł.

Stowarzyszenie Szkoła Liderów dokona wyboru na podstawie nadesłanych FORMULARZY do dnia 18 sierpnia do godz. 24.00 na adres: [email protected] (w tytule maila prosimy o podanie nazwy zadania).

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Łukawska ze Stowarzyszenia Szkoła Liderów

[email protected]

tel. 022 556 82 56

www.szkola-liderow.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLE MODERATORÓW: TUTAJ

Za realizacje projektu odpowiada Stowarzyszenie Szkoła Liderów, dzięki dofinansowaniu w ramach grantu instytucjonalnego otrzymanego od Fundacji im. Stefana Batorego.