Pomiń menu

Webinarium – Jakie są prawa i obowiązki obserwatora społecznego wyborów?

Webinaria Wybory

Zapraszamy na webinarium (szkolenie internetowe) w ramach akcji #obserwujemywybory, które dotyczyć będzie praw i obowiązków obserwatora społecznego w trakcie wyborów samorządowych.
Webinarium zostało zaplanowane na 27 września o godzinie 19.00.

Zobacz nagranie z webinarium

W czasie webinarium dowiecie się również informacji o zasadach prowadzenia obserwacji tak, aby uzyskać rzetelny i obiektywny obraz tego, jak przebiegło głosowanie i liczenie głosów podczas wyborów. Jeśli macie pytania dotyczące roli obserwatora społecznego, sytuacji z jakimi może się spotkać w czasie obserwacji, prosimy o ich przygotowanie. Będzie okazja, aby rozwiać te wątpliwości i uzupełnić wiedzę. Przed webinarium zalecamy zapoznanie się z materiałami na stronie obserwujemywybory.pl.

Zarejestruj się na webinarium

Na webinarium wchodzimy klikając na adres poniżej.

Wejdź na webinarium

Webinarium poprowadzi

dr hab. Bartłomiej Michalak – doktor habilitowany nauk społecznych, politolog. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zatrudniony w Katedrze Teorii Polityki na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych. Specjalista z zakresu prawa wyborczego i referendalnego, systemów wyborczych oraz partii politycznych. Stały ekspert Fundacji im. Stefana Batorego w Warszawie, współpracownik Centrum Studiów Wyborczych UMK oraz Krajowego Biura Wyborczego.