Pomiń menu

Mapa z nagrodami

Mapa z nagrodami

Nowość na naszej stronie! Przygotowaliśmy mapę nagrody Super Samorząd, którą przyznajemy od 2011 rok. Teraz możecie zobaczyć, do kogo i z jakiej części Polski trafiła, a także za jaką inicjatywę i w którym roku.

Mapa jest tutaj; poruszanie się po niej jest proste. Wystarczy spojrzeć do legendy, by orientować się w oznaczeniach na mapie albo kliknąć konkretną ikonę, aby poznać nagrodzoną inicjatywę.

Dla kogo nagroda

Nagrodę Super Samorząd przyznaje specjalne jury od 2011 r. na zakończenie każdej edycji akcji Masz Głos. Otrzymują ją uczestnicy, którzy wprowadzili zmiany w swojej społeczności dzięki współpracy z władzami samorządowymi. Nagrodę otrzymują też władze, które weszły w dialog i pomogły w realizacji oddolnych inicjatyw.

Super Samorząd jest więc nagrodą za współpracę lokalną i podkreśla, że samorząd to nie urząd, a lokalna wspólnota i że razem działa się skuteczniej. Dotychczas przyznaliśmy 49 nagród.

W tym roku

W edycji 2019/2020 również będą laureaci, finaliści i wyróżnieni nagrodą Super Samorząd, jednak nastąpi to później niż zwykle. Z powodu pandemii musieliśmy przesunąć galę wręczenia nagród na jesień. Jest zatem jeszcze trochę czasu na dokończenie swoich działań i zwiększenie szansy na nagrodę!