Pomiń menu

Ogłaszamy nominacje do Nagrody Super Samorząd 2012

Ogłaszamy listę nominowanych do Nagrody Super Samorząd 2012. Laureatów poznamy podczas podczas Gali w Pałacu Prezydenckim 1 marca 2013 roku.

Fundacja “Twórczy, Aktywni” i władze samorządowe Zgierza (woj. łódzkie)

Fundacja “Wspólne Świętochłowice” i władze samorządowe Świętochłowic (woj. śląskie)

Fundacja Pokolenia i władze samorządowe Tczewa (woj. pomorskie)

Fundacja Pozytywnych Zmian i władze samorządowe Bielska-Białej (woj. śląskie)

Grupa nieformalna Plac Zabaw Generała Sowińskiego i władze dzielnicy Lublina Wieniawa (woj. lubelskie)

Grupa Odnowy Wsi Malin i władze samorządowe gminy Wiszni Małej (woj. dolnośląskie)

Lepsza Gmina Czerwonak i władze samorządowe gminy Czerwonak (woj. wielkopolskie)

Młodzieżowa Rada Gminy Płużnica i władze samorządowe gminy Płużnicy (woj. kujawsko-pomorskie)

Młodzieżowa Rada Miejska Olsztynka i władze samorządowe Olsztynka (woj. warmińsko-mazurskie)

Rada Sołecka Chwaszczyna i władze samorządowe Gminy Żukowo (woj. pomorskie)

Sołectwo Sułkowice i władze samorządowe gminy Iwanowic  (woj. małopolskie)

Stowarzyszenia Rozwoju Oświaty i Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych w Krosinie i władze samorządowe gminy Grzmiąca (woj. zachodniopomorskie)

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Gminy Stare Miasto i władze samorządowe gminy Starego Miasta (woj. wielkopolskie)

Stowarzyszenie Grupa Marki 2020 i władze samorządowe Marek  (woj. mazowieckie)

Stowarzyszenie “Projekt-Europa” i władze samorządowe Zamościa   (woj. lubelskie)

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Dąbrowa Zielona “Dąbrowiacy” i władze samorządowe Gminy Dąbrowa Zielona (woj. śląskie)

Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy i władze samorządowe gminy Turośń Kościelna (woj. podlaskie)

Zespół Aktywności Społecznej i władze samorządowe Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie)

 

Nagroda Super Samorząd, przyznawana od 2011 roku, jest wyróżnieniem dla  uczestników, władz samorządowych i mieszkańców, którzy najskuteczniej współpracowali w ramach akcji.

Jury Nagrody: Ewa Barlik (Stowarzyszenie Gazet Lokalnych), Aleksander Smolar (Fundacja im. Stefana Batorego) i Zbigniew Pełczyński (Stowarzyszenie Szkoła Liderów).