Pomiń menu

Żory nadal sprawdzają radnych!

Choć nasze działanie "Rok po wyborach: sprawdzamy!" trwać miało do początku stycznia, niektórzy uczestnicy postanowili je kontynuować. Zdjęcia z wizyt na dyżurach żorskich radnych przysyła nam nadal portal TuŻory.pl. Zobaczcie, na czyje dyżury możecie liczyć!

W pierwszym etapie, rozpoczętym 23 listopada, portal TuŻory.pl odwiedził ośmioro żorskich radnych. Sprawdzian zakończył się pozytywnym rezultatem – wszyscy radni i radne rzeczywiście oczekiwali na mieszkańców i mieszkanki w wyznaczonych terminach dyżurów, wszyscy więc zdali z najwyższą notą. Radny Jacek Miketa zgodnie z zapowiedzią spotkał się z mieszkańcami i mieszkankami w Klubie Wisus (os. Sikorskiego), radnych Władysława Łukasiewicza i Wojciecha Maroszka oraz radną Annę Nowacką, redaktorzy portalu spotkali na dyżurze w Urzędzie Miasta. Podczas kolejnej wizyty sprawdzian obecności na piątkę zdała radne Jadwiga Kempny i Anna Gaszka, radni Krzysztof Mentlik i Piotr Huzarewicz.

tuzory1 tuzory3 radna jadwiga kempny radny huzarkiewicz radna gaszka tuzory2 radny krzysztof mentlik

 

 

 

 

 

W styczniu sprawdziany zdały (również z pozytywna oceną) radne Barbara Fiedor i Jolanta Hrycak oraz radni Andrzej Lis, Arkadiusz Kuś, Józef Sobik i Piotr Kusztyła.

2 radna barbara fiedor 2 radna jolanta hrycak 2 radny andrzej lis 2 radny arkadiusz kuś 2 radny józef sobik 2 radny piotr kusztyła