Pomiń menu

Pojedź z nami na festiwal Woodstock!

Na przełomie lipca i sierpnia zespół Masz Głos, Masz Wybór odwiedzi Kostrzyn nad Odrą, gdzie weźmiemy udział w festiwalu Woodstock. Wszystkich uczestników akcji zapraszamy do współprowadzenia naszego stoiska!

Festiwal Woodstock odbędzie się w dniach 30.07-1.08 w Kostrzyniu nad Odrą, w województwie lubuskim. Poza kilkoma scenami muzycznymi, na których zagrają zespoły polskie i zagraniczne, na festiwalu znajdzie się również miejsce na poważniejsze spotkania, warsztaty i dyskusje. Zorganizowana będzie także przestrzeń dla organizacji pozarządowych, w której swoje działania zaprezentujemy między innymi my – akcja Masz Głos, Masz Wybór.

Na naszym Woodstockowym stoisku będzie można dowiedzieć się więcej o Akcji, o tym, jak wspieramy uczestników w dążeniu do celów, które sobie postawili, oraz o tym, w jaki sposób można się do nas przyłączyć. Będziemy także rozdawać  publikacje i materiały, które przekażą wiedzę konieczną, by zacząć działać po powrocie do domów – m.in. Kartę Praw Mieszkańca czy Narzędziownik Obywatelski. Podczas konkursów i quizów wygrać będzie można torby programu, koszulki, książki i gadżety.

Chcielibyśmy, by na stoisku towarzyszyli nam uczestnicy akcji z obecnego roku i z lat zeszłych, którzy mogliby ze swojej strony opowiedzieć, jak funkcjonuje akcja, co udało im się osiągnąć i co planują. Dlatego wszystkich uczestników zapraszamy do współtworzenia naszego stoiska. To znakomity sposób na nagłośnienie waszych działań. Wspólnie inspirujmy  ludzi do brania sprawy w swoje ręce, przyciągnijmy nowe osoby do uczestnictwa w akcji!

Na Woodstocku obecni będziemy przez cały czas trwania festiwalu. Do dyspozycji będziemy mieć sporą przestrzeń w namiocie „Dom bez hejtu”, razem z szeregiem innych organizacji. Zapraszamy do przyjazdu zarówno na cały czas trwania festiwalu, jak i na jeden lub kilka dni. Udział w festiwalu jest darmowy, zapewniony jest nocleg na polu namiotowym oraz dostęp do sanitariatów.

Osoby chętne do przyjazdu i podzielenia się swoim akcyjnym doświadczeniem zapraszamy do kontaktu z Zofią Nawrocką. Email: [email protected], telefon: 22 536 02 62