Pomiń menu

Zapisy na warsztaty dla uczestników akcji

Niebawem ruszają spotkania inauguracyjne dla uczestników akcji. Zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli organizacji, które zgłosiły swój akces w tegorocznej edycji. Celem spotkań jest przygotowanie uczestników do poprowadzenia działań akcji w gminach. 

Proponujemy Wam dwa terminy 3-dniowych warsztatów:

19.03. – 21.03.2010 (piątek – niedziela) Poznań

26.03.- 28.03.2010 (piątek – niedziela) Warszawa

  • warsztaty w ośrodku Caritas w Popowie pod Warszawą

http://www.caritaspopowo.pl/?pokaz=kontakt 

 


Pokaż Warsztaty w Popowie na większej mapie

Aby zapisać się na warsztaty, należy zalogować się do Intranetu na stronie www.maszglos.pl, a następnie wybrać opcję „Spotkania i warsztaty” i wypełnić formularz. Jeśli nie pamiętacie swojego hasła, potrzebnego do zalogowania się, prosimy skorzystać z mechanizmu do odzyskiwania hasła dostępnego pod linkiem: https://maszglos.pl/przypomnienie_hasla.php. Loginem jest zawsze mail podany w trakcie rejestracji uczestnika.

Termin przyjmowania aplikacji upływa:
– 15.03.2010 dla Poznania i 22.03.2010 dla Warszawy.

Do tegorocznej edycji programu zgłosiło się około 200 organizacji z całego kraju. Na każdy z warsztatów możemy przyjąć jedynie 30  osób. O uczestnictwie w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zależy nam na tym, aby nasza oferta wsparcia Was w działaniach akcji, była jak najbardziej spersonalizowana i dostosowana do Waszych potrzeb. Pragniemy, abyście poprzez uczestnictwo w spotkaniach, mogli świadomie i w pełni uczestniczyć w życiu społecznym swojej gminy, a także wykorzystywać i przekazywać zdobyte wiedzę i umiejętności  w przeprowadzaniu zadań programu.

Przewidujemy omówienie harmonogramu działań akcji Masz głos, masz wybór 2010, przedstawienie przykładów dobrych praktyk z poprzednich edycji, wprowadzenie do debaty oxfordzkiej, pakiet informacji na temat ordynacji wyborczej, czynnego i biernego prawa wyborczego oraz spotkanie z ekspertem od zagadnień prawnych przydatnych w prowadzeniu działań aktywizujących mieszkańców i budowania koalicji.

Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz zwracają częściowo koszty podróży .

Zwrot kosztów podróży do 100 zł odbywa się na podstawie wypełnienia stosownych druków w czasie warsztatów.

  • Auto – na podstawie liczby przejechanych kilometrów
  • Komunikacja zbiorowa – na podstawie biletu w jedną stronę (trzeba go dołączyć do formularza)

Prosimy o deklaracje dotyczące wyżywienia – wegetariańskie lub nie wegetariańskie.

Szczegółowy program umieścimy na stronie niebawem.