Pomiń menu

Debata z pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa za nami!

W środę, 6.06.2007 roku w małej auli Wyższej Szkoły Europejskiej odbyło się spotkanie mieszkańców Krakowa z pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds Inwestycji Strategicznych – Panem Krzysztofem Adamczykiem.

Na sali obecnych było kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciele lokalnej prasy. Efektem prawie dwugodzinnego spotkania było wskazanie dziesięciu problemów miasta – wśród nich – brak nocnej komunikacji w mieście, brak ścieżek rowerowych oraz boisk dla młodzieży, ustrudnienia w ruchu w centrum miasta, czy kwestia komunikacji pomiędzy osobami i jednostkami odpowiedzialnymi za budownictwo i transport w Krakowie. Spisane problemy zostaną przesłane do Prezydenta Miasta. Liczymy, że na spotkaniu z Prezydentem, zaplanowanym na jesień, będziemy mogli odnieść się do tych problemów, ale też wskazać inne palące kwestie w Krakowie.

Za trzy tygodnie, z inicjatywy Obywatelskiego Forum Dekokratycznego ruszy strona internetowa www.projekt-krakow.pl, na której mieszkńcy miasta będa mogli tworzyć wspólną mapę problemów miasta.

Stowarzyszenie FUTURE