Pomiń menu

27 kwietnia pierwsza debata organizowana przez koalicję z Jeleniej Góry

W dniu 11 kwietnia 2007 roku w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych odbyło się spotkanie koordynacyjne uczestników akcji "Masz Głos, masz wybór".

 

Uczestnikami akcji w Jeleniej Górze są: Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją, Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych, Stowarzyszenie Ośrodek Edukacji Makrobiotycznej i Stowarzyszenie Wspólne Miasto, przy czym tylko dwie pierwsze mają status organizacji pożytku publicznego, a ostania czyli Wspólne Miasto z racji konfliktu interesów nie może prowadzić monitoringu działań samorządu jeleniogórskiego mając w nim swoich radnych.

 

Jelenia Góra (po Krakowie i Warszawie) bije w Polsce wszelkie rekordy jeśli chodzi o wolę patrzenia lokalnej władzy na ręce. Aż pięć organizacji zgłosiło chęć przeprowadzenia publicznej debaty z Prezydentem Miasta i późniejszego monitoringu realizacji zobowiązań zapisanych w ewentualnej pisemnej deklaracji przez dr Marka Obrębalskiego.

 

Pierwszą debatę, na którą organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców, zaplanowano w "Sali Nowej" JCK przy ul. 1-go Maja 60 w dniu 27 kwietnia 2007 (piątek) o godz. 17:00.

 

Grzegorz Niedźwiedzki

Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją