Pomiń menu

Pierwsze zapowiedzi działań w ramach akcji

 

Na stronie sukcesywnie pojawiają się zapowiedzi działań planowanych przez organizacje skupione w ramach akcji "Masz głos, masz wybór". W ostatnich dniach pojawiły się informacje o zaplanowanych na drugą połowę kwietnia debat z udziałem burmistrzów Radzymina, Świebodzic oraz Ostrzeszowa, a także o debacie z wójtem gminy Lubaczów. W Bisztynku z kolei debata z burmistrzem już się odbyła. Zapraszamy do zapoznania sie z zapowiedziami i relacjami.

Z rozmów telefonicznych, wymiany maili, a także rozmów z uczestnikami akcji na spotkaniach inauguracyjnych wiemy, że wielu z nich ma już konkretne plany i pomysły na realizację zadań. Zachęcamy więc wszystkich zrzeszonych w ramach naszej akcji do publikowania zapowiedzi debat na www.maszglos.pl, opisywania sukcesów odniesionych we współpracy z samorządem, czy też dzielenia się informacjami o problemach, jakie stają na przeszkodzie w realizacji działań.

Aby dodać informację, należy zalogować się do Intranetu, a następnie kliknąć zakładkę „Informacje regionalne –> Dodaj informacje”. W polu, które się pojawi, należy wpisać treść informacji. Po zatwierdzeniu przez administratora, relacja pojawi się w dziale „Aktualności” oraz w profilu dodającej organizacji na stronie www.maszglos.pl.