Pomiń menu

Uwaga: zmiana terminu spotkań wojewódzkich

Uwaga: zmiana terminu spotkań wojewódzkich

Aktualizujemy dwa terminy spotkań wojewódzkich organizowanych przez Homo Faber. Spotkanie w Rzeszowie odbędzie się 26 kwietnia, spotkanie w Kielcach 27 kwietnia Przepraszamy za zmianę.

Jeśli potrzebowalibyście zapytać o kwestie organizacyjne w związku ze zmianą terminów w Kielcach i Rzeszowie, skontaktujcie się bezpośrednio z koordynatorem – Stowarzyszeniem Homo Faber. Reszta terminów pozostaje bez zmian. Aktualny harmonogram wszystkich spotkań publikujemy pod tytułem tej aktualności.

Spotkania wojewódzkie odbywają się przez cały kwiecień i są tylko dla uczestników bieżącej edycji akcji Masz Głos. Organizują je koordynatorzy projektu dla swoich grup regionalnych. Każde z nich trwa jeden dzień (nie wszędzie cały, czasami jest to kilka godzin) i jest zlokalizowane przeważnie w stolicy województwa, aby łatwo było dojechać wszystkim uczestnikom z danego województwa.

Spotkania wojewódzkie to nasze pierwsze spotkania na żywo z uczestnikami edycji 2022. Mają więc charakter sieciująco-organizacyjny – są fantastyczną okazją poznania się, zorientowania, jaki kroki podjąć na początku działania. Relacje ze spotkań publikujemy na Facebooku i w grupie Społeczność Masz Głos.