Pomiń menu

Webinarium: jak zorganizować imprezę fundraisingową?

Webinarium: jak zorganizować imprezę fundraisingową?

Festyny, kiermasze, loterie, bazarki, wyprzedaże garażowe to popularne sposoby pozyskiwania pieniędzy przez organizacje społeczne i grupy nieformalne, bo pozwalają łączyć cel finansowy z promocyjnym. Jakie są prawne i formalne zasady ich organizacji? Czego powinien dopilnować organizator? O czym pamiętać, gdy zaprasza innych do wspólnej zabawy? Zapraszamy na webinarium.

Podczas webinarium opowiemy o najważniejszych szansach i ograniczeniach związanych z planowaniem i realizacją imprez w przestrzeni publicznej. Omówimy:

  • najważniejsze zasady organizowania wybranych form imprez;
  • prawne i podatkowe uregulowania fundraisingu „imprezowego”;
  • inspirujące przykłady już realizowanych imprez;

Zainspirujemy do kreatywnego poszukiwania własnych pomysłów na organizację lokalnych wydarzeń, łączących promocję organizacji z fundraisingiem, porozmawiamy o ich możliwościach i ograniczeniach, wymienimy doświadczenia.

  Zapisz się i w czwartek 30 września o 19:00 dołącz do wydarzenia, klikając link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację. Udział jest bezpłatny.

Webinarium prowadzi:

Katarzyna Sadło, trenerka i konsultantka z ponad 25-letnim stażem w pracy z organizacjami, specjalizująca się w prawnych aspektach ich funkcjonowania oraz w pozyskiwaniu środków na działalność.