Pomiń menu

Zapisz się na wrześniowe webinarium!

Zapisz się na wrześniowe webinarium!

Społeczność szkolna może decydować o części budżetu placówki edukacyjnej. Uczniowie, ale też rodzice, nauczyciele lub inni pracownicy szkoły zgłaszają pomysły, tworzą projekty, a następnie wybierają te, które ich zdaniem są najbardziej atrakcyjne. Na czym dokładniej polega mechanizm szkolnego budżetu pratycypacyjnego? Zapraszamy na webinarium akcji Masz Głos już 22 września o 19:00.

Podczas webinarium opowiemy, na czym polega realizacja szkolnego budżetu partycypacyjnego:

  • od czego zacząć,
  • o kolejnych etapach, jakie składają się na ten mechanizm,
  • o wartościach zasadach jakich warto przestrzegać,
  • o korzyściach dla społeczności szkolnej.

Dzięki udziałowi w webinarium dowiesz się, jak przeprowadzić szkolny budżet partycypacyjny i dostaniesz dostęp do materiałów edukacyjnych.

 Zapisz się i w czwartek 22 września o 19:00 dołącz do wydarzenia, klikając link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację. Udział jest bezpłatny.

Webinarium prowadzi

Agnieszka Maszkowska – prezeska Fundacji SocLab, trenerka, ekspertka ds. partycypacji, koordynatorka akcji Masz Głos, moderatorka kilkudziesięciu procesów konsultacji i partycypacji. Wprowadziła szkolny budżet do 17 szkół w województwie podlaskim, koordynowała międzynarodowy projekt, w ramach którego powstały materiały edukacyjne dotyczące włączania młodzieży w szkolne i miejskie budżety obywatelskie.