Pomiń menu

Webinarium: „Interwencja na rzecz ochrony drzew. Najczęściej zadawane pytania”

Webinarium: „Interwencja na rzecz ochrony drzew. Najczęściej zadawane pytania”

Już 12 marca o 19:00 zapraszamy na webinarium o ochronie drzew. Tym razem będzie w formie: Wasze pytania - odpowiedzi ekspertki. Czekamy na zgłoszenia nurtujących kwestii, które poruszymy podczas webinarium!

Narasta niepokojące zjawisko masowego wycinania drzew, których nie zastępuje się nowymi nasadzeniami. Temat budzi wiele kontrowersji, a drzewa same nie obronią się. Dlatego postanowiliśmy wrócić do tematu ochrony drzew, tym razem w formie pytań i odpowiedzi.

Jeśli nurtują Was jakieś kwestie zawiązane z możliwością społecznej reakcji na rzecz ochrony drzew, przekażcie nam je. Na Wasze pytania czekamy w komentarzach do wydarzenia informującego o webinarium na naszym profilu na Facebooku. Podczas webinarium odpowiemy na najważniejsze kwestie, które zgłosicie do 9 marca.

Aby wziąć udział w webinarium, trzeba zarejestrować się pod linkiem:

Zarejestruj się na webinarium

i w czwartek 12 marca o 19:00 dołączyć do webinarium, klikając na link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację. Udział w webinarium jest bezpłatny. Dla uczestników przygotowaliśmy certyfikaty.

Webinarium poprowadzi:

Magdalena Berezowska-Niedźwiedź – od 2005 zaangażowana w realizację projektów dotyczących zrównoważonego rozwoju, ochrony przyrody i społeczeństwa obywatelskiego. Szczególnie związana z ochroną drzew – działaniami związanymi z ochroną zagrożonych siedlisk oraz gatunków; wpółpracuje przy realizacji projektów takich jak „Strażnicy Natury 2000”, „Na straży drzew”, „Obywatel na straży drzew”. Prowadzi też działania na rzecz angażowania innych w poznanie, docenienie roli drzew oraz ich ochronę. Na co dzień jest edukatorką w EkoCentrum Wrocław. Z zamiłowania (i z wykształcenia) przyrodnik oraz Certyfikowany Inspektor Drzew.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego webinarium na rzecz ochrony drzew.