Pomiń menu

Webinarium: „Regeneracja w organizacji. Jak wspierać energię do działania w grupie?”

Webinarium: „Regeneracja w organizacji. Jak wspierać energię do działania w grupie?”

Kontynuujemy temat dobrostanu aktywistek i aktywistów. Właśnie o tym będzie nasze najbliższe webinarium już 20 lutego. Udział jest bezpłatny, a dla uczestników przygotowaliśmy certyfikaty - zapraszamy!

Webinarium nawiązuje do tematu, który podjęliśmy już w grudniu w ramach naszych szkoleń on-line. Tym razem Natalia Sarata opowie, co jest ważne dla budowania kultury regenerujących się grup i organizacji:

  • jak działać, aby kiedyś zobaczyć efekty swojej pracy;
  • czy w ramach wspólnej pracy można też wspólnie odpoczywać;
  • a co, jeśli nasza Sprawa jest pilna i paląca;
  • czy biurokracja i profesjonalizacja organizacji mają wpływ na wypalanie się aktywistów i aktywistek;
  • i do czego mogą przydać się nam w organizacji kalafiory i paprocie;

Przed udziałem w webinarium warto przeczytać tekst (nie jest to jednak konieczne do udziału w webinarium): „Dzwoni wypalenie do organizacji, czyli 6 powodów, dla których self-care w aktywizmie nie działa”.

Aby wziąć udział w webinarium, trzeba zarejestrować się pod linkiem:

Zarejestruj się na webinarium

i w czwartek 20 lutego o 19:00 dołączyć do webinarium, klikając na link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację.

Webinarium poprowadzi:

Natalia Sarata – trenerka, badaczka i konsultantka organizacji pozarządowych, związana z trzecim sektorem od 2002 roku. Wolontariuszka, koordynatorka, członkini zarządów, założycielka stowarzyszeń i fundacji. Towarzyszy organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym w procesach wewnętrznych zmian i konstruktywnych rozmowach wokół wyzwań. Ma doświadczenie współpracy z m.in. Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacją Wspomagania Wsi, FRSI, FRSE, Fundacją Batorego, Greenpeace Polska i Amnesty International Polska. Kilka lat temu własne wypalenie w działalności społecznej skłoniło ją do założenia inicjatywy „RegenerAkcja dla zmęczonych aktywistek i aktywistów”