Pomiń menu

Zaczynamy spotkania wojewódzkie

Zaczynamy spotkania wojewódzkie

Od 23 listopada do 13 grudnia trwają spotkania wojewódzkie akcji Masz Głos. To ostatnia okazja, by spotkać się w gronie uczestników tej edycji i przygotować do sprawozdań z działania.

Przed nami aż piętnaście spotkań wojewódzkich – w większości stacjonarnych; online będą tylko cztery. Z uczestnikami akcji Masz Głos zobaczymy się m.in. w Poznaniu, Lublinie, Warszawie, Białymstoku, Gorzowie Wielkopolskim i we Wrocławiu. Spotkania poprowadzą koordynatorzy akcji Masz Głos, którzy na co dzień wspierają uczestników projektu w działaniach na rzecz lokalnych społeczności.

Co się będzie działo

Spotkania wojewódzkie są jedną z form pracy, jakie od lat stosujemy w trakcie realizacji projektu. Ich specyfiką jest to, że zamykają niemal roczny tryb towarzyszenia uczestnikom w działaniach i są świetną okazją do podsumowań, ewaluacji, ostatnich szlifów przed wielkim finałem – galą Super Samorząd. Dlatego na najbliższe spotkania wojewódzkie koordynatorzy zaplanowali warsztaty z autodiagnozy, przygotowanie do pisania sprawozdań, przegląd lokalnych dobrych praktyk dla środowiska. Nie zabraknie integracji – to niezmiennie istotny element wszystkich działań akcji Masz Głos, bo wiemy, jak wiele cennych porad mogą dać sobie wzajemnie uczestnicy i że czasami takie kontakty prowadzą do ponadregionalnego współdziałania. Spotkania wojewódzkie będą więc też okazją, by porozmawiać, wymienić doświadczenia.

Jeśli chcecie dołączyć do spotkania w swoim regionie, skontaktujcie się z Waszym koordynatorem – zapraszamy!

Zmiany w programie spotkań

Narastająca fala zachorowań wymusza zmiany w harmonogramie. Spotkania grup pod opieką Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES odbędą się online:

  • 7 grudnia w godzinach 16:00-18:00
  • 8 grudnia w godzinach 17:00-19:00
  • 11 grudnia w godzinach 11:00-13:00

Więcej informacji u Grzegorza Wójkowskiego: [email protected]tel.: 502 984 057