Pomiń menu

Zapisz się na webinarium!

Zapisz się na webinarium!

Ogrody społeczne są dobrym pomysłem na wprowadzanie zieleni do miast. Sprzyjają wzmacnianiu więzi sąsiedzkich, bo musi być grono, które wspólnie pielęgnuje i rozwija takie miejsce. Jaką formę może mieć ogród i co trzeba, aby go założyć, zapraszamy na nasze webinarium stycznia o 19:00. Zapiszcie się przez link!

Podczas webinarium omówimy kilka zagadnień, które pomogą podjąć dobre decyzje przed założeniem ogrodu społecznego i przygotować się do prowadzenia go przez długi czas:

  • formy ogrodu społecznego,
  • rola ogrodnictwa w zielonej infrastrukturze miasta,
  • społeczność dla ogrodu, ogród dla społeczności,
  • narzędzia i materiały niezbędne do założenia ogrodu.

 Zapisz się i w czwartek 26 stycznia o 19:00 dołącz do wydarzenia, klikając link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację. Udział jest bezpłatny.

Webinarium prowadzi

Agnieszka Hubeny-Żukowska, projektantka ogrodów, podróżniczka, dziennikarka i artystka. Wykładowczyni Gdańskiej Akademii W dobie Sztuk Pięknych. Autorka ponad 300 projektów ogrodów w Polsce i zagranicą. Wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu projektowania i pielęgnacji ogrodów. Jest laureatką licznych nagród międzynarodowych między innymi w Mediolanie i Los Angeles. Za całokształt pracy została wyróżniona przez American Architecture Prize w Nowym Jorku.