Pomiń menu

Zapraszamy na webinarium w kwietniu

Zapraszamy na webinarium w kwietniu

Nie ma uniwersalnego sposobu na zatrzymanie kontrowersyjnej inwestycji. Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy są bezradni. Mogą patrzeć władzy na ręce albo zgłaszać swój sprzeciw, ale co najważniejsze mogą nauczyć się rozmawiać – z decydentami, inwestorami i oponentami. Zapraszamy na nasze webinarium 27 kwietnia o 19:00 - zapiszcie się!

Opowiemy o wyzwaniach, jakie pociąga za sobą walka z niechcianymi inwestycjami przemysłowymi i jak sobie radzić w takich sytuacjach:

  • ABC inwestycji produkcyjno-przemysłowych,
  • co może strona społeczna i jak ma rozmawiać z decydentami,
  • skąd czerpać wiedzę o planach zagospodarowania otoczenia,
  • jakich narzędzi może użyć zwykły mieszkaniec, aby działać skutecznie.

 Zapisz się i w czwartek 27 kwietnia o 19:00 dołącz do wydarzenia, klikając link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację. Udział jest bezpłatny.

Webinarium prowadzi

Martyna Nagórska, praktyczka partycypacji, architektka i planistka. Współpracuje z samorządami, organizacjami pozarządowymi, wspólnotami mieszkaniowymi. Jest członkinią Towarzystwa Urbanistów Polskich oddział Gdańsk, prowadzi innowację społeczną Baba z Wrzeszcza (laureatka gdańskiego programu INNaczej), wolontariuszką fundacji Zupa na Monciaku, właścicielką NANU partycypacja, zajmującą się projektowaniem partycypacyjnym oraz konsultacjami społecznymi.