Pomiń menu

Tychy: Happening w ramach akcji Masz głos, Masz wybór – 18.09.2009

Stowarzyszenie "Tychy Naszą Małą Ojczyzną", organizuje w dniu 18 września  między godziną 16.00 a 19.00 w markecie Real w Tychach, happening społeczny w ramach prowadzonej akcji "Masz Głos, Masz wybór".  W programie między innymi:

– "Ściana Marzeń Tyszan" – każdy mieszkaniec będzie mógł swoje marzenie wypisać na kartce, następnie przybić do ściany. Wszystkie spisane marzenia zostaną przekazane na ręce władz samorządowych miasta Tychy.

– Mini koncert zespołu "Chwilowo Nieprzytomni" – jedna z najlepszych kapel młodzieżowych naszego miasta, zagra swoje najlepsze kawałki.

– "Portret własny miasta Tychy" – wykonają znani tyscy "legalni" graficiarze.

– Spotkanie z lokalnymi liderami społecznymi, naszego miasta.
 

Na spotkanie serdecznie zaprasza
Zarząd Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną