Pomiń menu

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-organizacyjne Super Samorząd – Nasielsk

      Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Europa i My jako organizacja pozarządowa biorąca udział w ogólnopolskiej akcji Masz Głos, Masz Wybór w latach 2006 – 2010, w ramach której prowadziła działania na terenie Gminy Nasielsk zgłosiła chęć kontynuacji działań w 2011 roku (z dalszą perspektywą do 2014 roku).        

     W konferencji inaugurującej akcję MGMW, która odbyła się dnia 20 maja 2011 w Warszawie z Gminy Nasielsk wzięli udział koordynatorka akcji MGMW na terenie Gminy Nasielsk pani Elżbieta Wróblewska oraz przedstawiciel lokalnej prasy pan Andrzej Zawadzki.

     W związku z tym, iż kolejnym warunkiem w konkursie SUPER SAMORZĄD 2011 jest złożenie w terminie do dnia 22 czerwca 2011r. kopii projektu uchwały lub zarządzenia wójta/burmistrza/prezydenta odnośnie zasad komunikacji w gminie Stowarzyszenie Europa i My zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne w poniedziałek w dniu 06.06.2011r. pocz. godz. 16.30, miejsce – sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Nasielsku.

     W programie przewidywany jest m. in. udział partnerów Koalicji Na Rzecz Ochrony Środowiska i Wyglądu Gminy Nasielsk tworzonej w oparciu o List otwarty z dnia 8 sierpnia 2010r

http://nasielsk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=959:spotkanie-qzbudujmy-koalicjq&catid=1:z-ostatnich-dni

                                                  Koordynator akcji MGMW

na terenie gminy Nasielsk

Elżbieta Wróblewska

 

Stowarzyszenie Europa i My