Pomiń menu

Urząd Miejski w Halinowie na Facebooku

Uruchomiliśmy stronę Facebook’a Urzędu Miejskiego w Halinowie, dzięki czemu zwiększyliśmy dostępność i płaszczyznę wymiany informacji na temat samorządu oraz wydarzeń w naszej gminie.

W ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór i współpracy z Urzędem Miejskim w Halinowie uruchomiliśmy stronę Facebook’a Urzędu Miejskiego w Halinowie. Dzięki temu zwiększamy dostępność  i płaszczyznę wymiany informacji na temat samorządu oraz ciekawych wydarzeń w naszej gminie. Mieszkańcy a przede wszystkim młodzież na bieżąco dowiedzą się co się dzieje w naszej gminie i będą mogli zaangażować się wżycie lokalnej społeczności. Na tablicach ogłoszeń oraz w  ogólnodostępnej kawiarence internetowej przygotowaliśmy informacje o dołączeniu Urzędu Miejskiego w Halinowie do najpopularniejszego portalu społecznościowego Facebook.

Dorota Górska