Pomiń menu

Piszą o nas na Podlasiu – „Kurier Poranny”

W największej gazecie regionalnej województwa podlaskiego "Kurier Poranny", w numerze 22/7497/ z dnia 31 stycznia 2013 r ukazał się artykuł "Łatwiejszy kontakt z radnymi".

Zamieszczono w nim m.in. informację, że Stowarzyszenie Przyjaciół Niewodnicy wspólnie z władzami samorządowymi Gminy Turośń Kościelna walczy o główną nagrodę – SUPER SAMORZĄD 2012.
Na oficjalnej stronie internetowej gminy – www.turosnkoscielna.pl w zakładce aktualości, ukazała się informacja: „Nominacja Turośni Kościelnej” w ktorej podano informację o akcji Masz Głos, Masz Wybór oraz zamieszczono krótki wywiad z wizytującą Niewodnicę Kościelną oraz Gminę – Iwoną Ciećwierz z Warszawskiej Szkoły Liderów. Zamieszczono rownież zdjęcia ze spotkania z Wójtem Gminy – Grzegorzem Jakuciem w którym oprócz Iwony Ciećwierz, uczestniczyli: Zdzislaw Narel/Prezes SPN/ oraz Dorota Perkowska/skarbnik SPN/ i Elżbieta Stelmaszuk.
Jeszcze w tym kwartale (taki jest cykl ukazywania się gazet), ukażą się artykuły w gazetach „Nowiny naszej Gminy” oraz „Echo Niewodnicy”. Taką informację przekazali redaktorzy naczelni tych gazet.
Zdzislaw Narel – Prezes SPN