Pomiń menu

Zapytaj radnych z klubu „Wspólnie dla Gminy Sztum”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z radnymi Klubu Radnych Rady Miejskiej w Sztumie "Wspólnie dla Gminy Sztum" pn. "Zapytaj Radnego". Będzie to możliwość spotkania mieszkańców z radnymi opozycyjnymi. Serdecznie zapraszamy.

Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli wysłuchać krótkiej informacji na temat roli radnego, jego kompetencji i obowiązków wykonywanych w ramach pełnionego mandatu. Przedstawiona zostanie również informacja dotycząca dotychczasowej działalności klubu i jego członków. To doskonała okazja do przedstawienia problemów i oczekiwań mieszkańców względem władz samorządowych.

Spotkanie to odbywa się przy współpracy z Młodzieżową Grupą Działania w Sztumie, która w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór realizuje zadanie Dostępni samorządowcy na terenie gminy Sztum. Zachęciliśmy radnych z opozycyjnego klubu, aby zorganizowali spotkanie otwarte z mieszkańcami i przedstawili swoją dotychczasowe działania oraz wizję gminy.

Zachęcamy mieszkańców do udziału w spotkaniu. Początek w poniedziałek 25.11.2013 r. o godz. 17. w sali nr 33 (sala sesyjna) Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie. Wstęp wolny.

zapytajradnego