Pomiń menu

Podziękowanie po szkoleniu

Szkolenie jak zawsze było prowadzone na wysokim poziomie. Mam pełne prawo wyrazić  taką opinię, ponieważ już od kilku lat chętnie uczestniczę w prowadzonych szkoleniach, które  wiele nowego wnoszą do naszej codziennej  działalności  społecznej, aktywizującej mieszkańców i lokalny samorząd.

Na naszym terenie są liczące się wymierne wyniki, wykorzystanej wiedzy.

Zgłaszając swój udział w szkoleniu miałem już w zamyśle, które problemy muszę  lepiej poznać. Nasz prowadzący Darek stanął  na wysokości  zadania,  długo i wyczerpująco udzielał wyjaśnień.

 Bardzo wiele skorzystałem.

Jednocześnie  spotkanie z aktywnie działającymi  uczestnikami szkolenia, ich wypowiedzi, przykłady rozwiązywania różnych problemów, a przede wszystkim ich duże zaangażowanie i wola działania,  w nie zawsze  łatwych warunkach jest  bodźcem dla mnie do podejmowania kolejnych działań, bez względu na ich stopień trudności.

Dziękuję organizatorom za dobrze zorganizowane szkolenia na wysokim poziomie. Darkowi za wiedzę i wytrwałość  w prowadzeniu dyskusji. Uczestnikom szkolenia za dzielenie się swoimi problemamii doświadczeniami,  jak również  co jest bardzo ważne za życzliwość i dobrą atmosferę.

Pozdrawiam wszystkich, życzę powodzenia i do zobaczenia.

Karol