Wybory do Europarlamentu w gminie Nieporęt
Tak ostro ruszyliśmy z kampanią profrekwencyjną, że brakuje czasu na maszgłosowe wpisy 🙂
Kampania w gminie Nieporęt ruszyła pełną parą. Przed wyborami do Europarlamentu prowadzimy zarówno działania profrekwencyjne, jak również sprawdzamy przygotowanie lokali wyborczych, zwłaszcza jeśli chodzi o dostosowanie ich do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na naszej stronie można znaleźć informacje dotyczące sposobów głosowania wraz z wnioskami oraz szereg przydatnych wiadomości dotyczących wyborów. Na blogu „Gazety Powiatowej” ukazał się mój artykuł pt.: „Dlaczego warto iść na Eurowybory?”. Wraz ze wspomnianą gazetą rozpoczynamy też odpytywanie kandydatów na posłów z naszego okręgu wyborczego.
A już w czwartek… ale o tym potem 🙂 Wracamy do pracy!
Dziękuję prowadzącym grupę „Wybory dla każdego” i pozdrawiam wszystkich uczestników tegorocznej akcji!
Link do naszej strony: http://nieporetinfo.pl/wybierz-madrze-/europarlament-2014-43/Pl/
Link do artykułu w „Gazecie Powiatowej”: http://blogi.gazetapowiatowa.pl/trzezwym-okiem/dlaczego-warto-isc-na-eurowybory/