Pomiń menu

Wolontariusze – ludzie z pasją i sercem

W ramach realizowanego przez nasze stowarzyszenie projektu postawiliśmy na pomoc wolontariuszy.  Bez ich nieocenionego zaangażowania realizacja projektu nie byłaby tak owocna. Wolontariusze to ludzie z pasją oddający się dla innych całym sercem. Dzięki takiej bezinteresownej postawie mamy powody, aby nigdy się nie poddawać i podążać do celu w trakcie realizacji zadań.

Wolontariusze odpowiedzieli na nasze apele o pomoc i wsparcie udzielając swojego zaangażowania, bez którego nie moglibyśmy zrealizować założonych postanowień.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Panu Pawłowi Filipkowskiemu za ogromny wkład przy tłumaczeniu historii naszej miejscowości na język angielski oraz Pani Katarzynie Kubiak za tłumaczenie historii na język  niemiecki.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Laury Armborst z „verquer – Vielfältige Bildung in Vorpommern” z siedzibą w Greifswaldzie za zaangażowanie i pomoc w pozyskaniu niezwykle cennych dla naszego projektu fotografii przedwojennej Morzycy.

Dziękujemy portalowi „TUDU” i „Mój wolontariat” za umożliwienie nam poszukiwań ludzi o dobrym sercu, za wsparcie, zainteresowanie i serdeczną pomoc w każdej sytuacji.

Dziękujemy wolontariuszom Stowarzyszenia Polites i Centrum Wolontariatu w Szczecinie za dotychczasowe wsparcie.

Jak dobrze, że są tacy dobrzy ludzie, dzięki którym świat nabiera kolorów.

Wasza postawa dodaje nam energii i wierzymy, że pomożecie nam podczas kolejnych działań. – Tomasz Lalik

his niem wer4 hist angi wer4