Pomiń menu

Pogadajmy: podsumowanie konsultacji

Pogadajmy: Podsumowanie konsultacji społecznych

Konsultacje społeczne już za nami. Mogliście spotkać nas przy ul. Kolejowej, gdzie rozmawialiśmy z mieszkańcami Krosna o bieżących problemach osiedla i miasta, o nowych pomysłach, o ciekawych innowacjach. Teraz przed nami podsumowanie konsultacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konsultacji – działamy z Wami i dla Was, dlatego głos każdego jest ważny. Pora na podsumowanie konsultacji, w trakcie którego podzielimy się wnioskami, spostrzeżeniami i zaproponujemy realne rozwiązania. Zapraszamy do udziału w spotkaniu, które już w najbliższy poniedziałek, 31 maja o 18:00, transmisja online: https://tiny.pl/rztch

 


Ekipa GraTy to początkowo paczka znajomych, dziś – zgrany team aktywistów społecznych. Działamy w Krośnie i na terenie całego województwa podkarpackiego. Połączyła nas pasja do gier planszowych i niesłabnąca chęć do działania, co razem z finansowaniem przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” pozwoliło na powstanie Krośnieńskiego Archiwum Społecznego. Pomysł zrodził się dzięki uczestnictwu w zeszłorocznej edycji Masz Głos. W tym roku rozbudowujemy go – chcemy stworzyć coworkingową kawiarnie społeczną, która będzie następstwem KAS.