Pomiń menu

DOŁĄCZ DO AKCJI!

Na jesieni odbędą się wybory samorządowe. Sprawmy, abyśmy mogli wybrać świadomie!

Do akcji zapraszamy organizacje pozarządowe, grupy mieszkańców, szkoły, biblioteki, domy kultury oraz lokalne media, które we współpracy z władzami gminy lub miasta chcą zmieniać swoje „małe ojczyzny”. W 2014 szczególnie zachęcamy do prowadzenia projektów mobilizujących społeczność lokalną do świadomego podejmowania decyzji w wyborach samorządowych. Najlepiej zrealizowane działania otrzymają nagrodę Super Samorząd 2014 pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Rejestrując się do udziału w akcji do 13 kwietnia macie szanse na otrzymanie rozszerzonego wsparcia – szkoleń i warsztatów, bliskiej współpracy z koordynatorami i ich wizyt .

Przygotowaliśmy 6 krótkich sposobów na to, aby dobrze przygotować gminę do wyborów. Wspólnie z nami będziecie mogli przeprowadzić debaty wyborcze, przygotować lokalne kampanie na rzecz udziału w głosowaniu, dopilnować kandydatów by przedstawili rzetelne programy, sprawdzić czy osoby starsze i niepełnosprawne mają szansę wziąć udział w wyborach. Z listy proponowanych działań, wybierzcie to, które wydaje Wam się najbardziej interesujące i potrzebne w Waszej miejscowości, a my pomożemy Wam je zrealizować:

Przystępujecie do akcji po raz pierwszy? Oto kroki:

1. Zapoznajcie się z zasadami i regulaminem akcji 2014.
2. Wypełnijcie formularz rejestracyjny – formularz rejestracyjny, następnie potwierdźcie klikając w link z e-maila, że to właśnie Wy chcecie założyć konto
3. Po aktywowaniu przez nas konta zalogujcie się (link do strony logowania)
4. Wybierzcie konkretne działanie, które chcecie realizować (na stronie interesującego Was działania, w prawym górnym roku klikacie dołącz).

Braliście już udział w akcji i macie konto? Oto kroki:

1. Zapoznajcie się z zasadami i regulaminem akcji 2014.
2. Zalogujcie się (link do strony logowania)
4. Wybierzcie konkretne działanie (na stronie interesującego Was działania, w prawym górnym roku klikacie dołącz).