Pomiń menu

Wrzesień w Masz Głos

Wrzesień w Masz Głos

Zbliżamy się do finału tegorocznej edycji akcji Masz Głos. Dlatego w tym miesiącu ostatnie spotkania, podsumowania, ale też nasze stałe propozycje dla Was jak webinarium. Zajrzyjcie, co zaplanowaliśmy na początek jesieni.

  • 5-6 września spotkanie regionalne Masz Głos w Puszczykowie, przygotowywane przez Fundację Aktywności Lokalnej. Spotkanie będzie  w formule hybrydowej: trochę w realu, trochę na platformie Zoom dla grupy uczestników naszego programu z województwa wielkopolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Koordynatorka – Iwona Janicka – zaplanowała szkolenie na temat drzew, z pierwszej pomocy medycznej i o przygotowywaniu relacji na social media.
  • 10-30 września wypełnianie podsumowań końcowych przez uczestników. Podsumowania zamykają pracę w tej edycji akcji i są ważne pod kątem rozpatrywania kandydatur do nagrody Super Samorząd. A jej rozdanie – już 13 listopada. Podsumowania są w formie internetowej – nie wymagają druku, skanowania. Będą dostępne w panelu uczestnika i pod linkiem, który wyślemy Wam e-mailem. Zapowiemy dostęp do formularza w naszych mediach społecznościowych – zaglądajcie na Facebooka Masz Głos.
  • 29 września webinarium o mediacjach od strony prawnej i pod kątem spraw administracyjnych. Webinarium współprowadzi radca prawny, mediatorka Małgorzata Gradek-Lewandowska. Webinarium będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych, ale konieczna będzie rejestracja. Jeśli chcecie obejrzeć webinarium o mechanizmie konfliktu lokalnego, obejrzyjcie tutaj.
  • trwa ostatni miesiąc działań w ramach tegorocznej akcji Masz Głos. Zachęcamy Was – uczestników akcji do publikowania na stronie Masz Głos informacji o swoich działaniach. Wystarczy wejść na konto do panelu, nacisnąć przycisk “Dodaj aktualność” – wpisać treść i najlepiej dodać zdjęcie, które ma towarzyszyć publikacji (nie jest to element konieczny). Po zatwierdzeniu aktualności przez administratora strony ukaże się ona na stronie głównej www.maszglos.pl w zakładce “Co nowego u uczestników?” Jeśli nie chcecie publikować treści przez panel, wyślijcie informację i zdjęcia na adres [email protected] – materiał zamieścimy na stronie;
  • zajrzyjcie na mapę nagrodzonych Super Samorząd – może jesteście już w tym gronie lub będziecie wkrótce? Trzymamy za Was kciuki!

fot. Patrick Fore/Unsplash