Pomiń menu

Wizyty studyjne

Wizyty studyjne

Skoro najlepiej uczyć się przez doświadczenie, jeździmy do ciekawych gmin w Polsce i przyglądamy się sprawnie funkcjonującym wspólnotom samorządowym. To jedna z propozycji dla uczestników akcji Masz Głos i Pracowni Samorządowej, obok wsparcia eksperckiego, webinariów, poradników. Na lato jak znalazł!

Wizyty studyjne to wyjazdy do wyjątkowych gmin w Polsce, organizowane dla uczestników bieżącej edycji akcji Masz Głos i Pracowni Samorządowej. Do odwiedzenia wybieramy te miejsca, w których możemy zobaczyć, jak ciekawie i skutecznie układają współpracę mieszkańcy i władza samorządowa. W każdym z miejsc na co dzień działają uczestnicy naszych projektów, a więc inspirujemy się ich doświadczeniem.

Wizyty organizujemy raz na kwartał. Trwają one dzień lub dwa. Dotychczas odbyła się wizyta w Wisznicach, planujemy Kluczbork, a w niedalekiej przyszłości Olecko.

Do 12 sierpnia trwają zapisy na wyjazd do Kluczborka (woj. opolskie), organizowany 3-4 września 2022.

Jeśli jesteście w akcji Masz Głos lub Pracowni Samorządowej, skorzystajcie  z tej inspirującej  wymiany doświadczeń z innymi aktywnymi grupami i organizacjami!