Pomiń menu

Lepsze instytucje 2015/2016

Czy macie wrażenie, że Wasz dom kultury, biblioteka, ośrodek sportu to miejsca, które mają z góry narzuconą ofertę i sposób funkcjonowania? Że jako odbiorcy ich usług nie macie na nie praktycznie żadnego wpływu? Nie musi tak być! Czas, aby instytucje publiczne otwierały się na głos osób, które są zainteresowane korzystaniem z ich oferty i coraz bardziej dostosowywały się do ich potrzeb.
Wybierzcie jedną z instytucji w Waszym otoczeniu, zaproście jej pracowników, przedstawicieli lokalnych władz oraz mieszkańców do współpracy. Przyjrzyjcie się, jak funkcjonuje i wspólnie wypracujcie propozycje zmian.

ZOBACZ WIĘCEJ – PRZECZYTAJ PEŁEN scenariusz działania Lepsze instytucje [PDF]

Materiały szkoleniowe:
Prezentacja: Instytucje – jak sprawiać, żeby były lepsze?

Przystępujecie do akcji po raz pierwszy? Wypełnijcie formularz rejestracyjny TUTAJ i wybierzcie ścieżkę działania, następnie potwierdźcie klikając w link z e-maila, że to właśnie Wy chcecie założyć konto.

Braliście już udział w akcji i macie konto? Zalogujcie się TUTAJ i wybierzcie ścieżkę działania – skorzystajcie z jednego z 5 proponowanych scenariuszy (wchodzicie na stronę intersującego Was działania i klikacie w prawym górnym rogu DOŁĄCZ).

Członkowie grupy

Ta grupa jest prywatna. Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem i złożyć podanie o członkostwo aby dołączyć.