Pomiń menu

Plebiscyt internetowy Super Samorząd 2019

Zadecyduj, do kogo powinna trafić nagroda Super Samorząd!

Po raz pierwszy nie tylko Jury wybierze laureatów nagrody Super Samorząd. W tym roku, oprócz przyznawania nagród w taki sposób jak dotychczas, uruchamiamy plebiscyt internetowy, w którym każda i każdy z Was może zagłosować na wybraną przez siebie nominację!

Super Samorząd to nagroda przyznawana za udaną współpracę pomiędzy organizacjami pozarządowymi lub nieformalnymi grupami aktywnych mieszkanek i mieszkańców a władzami samorządowymi. Nominowanymi do jej otrzymania są uczestnicy akcji Masz Głos, którym udało się przeprowadzić pozytywne zmiany w swoim otoczeniu, a także lokalne władze, które otworzyły się na dialog i wsparły realizację ich pomysłów.

Poniżej możesz przeczytać opisy 15 nominacji. Każdy z nich to wspaniała historia o tym, jak można współpracować i skutecznie zmieniać na lepsze swoją gminę. Działania nominowanych dotyczą różnych sfer: m.in. aktywizacji seniorów, edukowania młodzieży, ochrony środowiska, dbania o przestrzeń publiczną, budowy infrastruktury czy funkcjonowania budżetu obywatelskiego. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że były realizowane w ramach akcji Masz Głos, a ich fundamentem było zaangażowanie społeczności lokalnej oraz współpraca z władzami samorządowymi.

W plebiscycie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 4 czerwca do godziny 23:59. Laureata plebiscytu poznamy 7 czerwca podczas uroczystej Gali Super Samorząd 2019 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Zobacz regulamin plebiscytu.

Przeczytaj opisy działań nominowanych i zadecyduj, kto zasługuje na tytuł Super Samorządu!

Jeżeli chcesz wziąć udział w głosowaniu, prosimy o potwierdzenie Twojego adresu email.
Administratorem danych osobowych w postaci adresu e-mail podanego w poniższym polu jest Fundacja im. Stefana Batorego (ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia Ci możliwości zagłosowania w plebiscycie internetowym Super Samorząd 2019. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę – zaznaczając stosowne pola w formularzu poniżej – Twoje dane osobowe przetwarzane będą także w celu wysyłania elektronicznego newslettera akcji Masz Głos oraz elektronicznego newslettera Fundacji Batorego. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla zapewnienia Ci możliwości głosowania w plebiscycie internetowym Super Samorząd 2019. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane firmie serwisującej nasz system informatyczny. Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wycofanie zgody nie będzie rzutowało na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem. Przysługuje Ci skarga do właściwego organu nadzorczego. Pola wymagane oznaczone są *.
Zatwierdź