Pomiń menu

Plebiscyt internetowy Super Samorząd 2019

Zadecyduj, do kogo powinna trafić nagroda Super Samorząd!

Po raz pierwszy nie tylko Jury wybierze laureatów nagrody Super Samorząd. W tym roku, oprócz przyznawania nagród w taki sposób jak dotychczas, uruchamiamy plebiscyt internetowy, w którym każda i każdy z Was może zagłosować na wybraną przez siebie nominację!

Super Samorząd to nagroda przyznawana za udaną współpracę pomiędzy organizacjami pozarządowymi lub nieformalnymi grupami aktywnych mieszkanek i mieszkańców a władzami samorządowymi. Nominowanymi do jej otrzymania są uczestnicy akcji Masz Głos, którym udało się przeprowadzić pozytywne zmiany w swoim otoczeniu, a także lokalne władze, które otworzyły się na dialog i wsparły realizację ich pomysłów.

Poniżej możesz przeczytać opisy 15 nominacji. Każdy z nich to wspaniała historia o tym, jak można współpracować i skutecznie zmieniać na lepsze swoją gminę. Działania nominowanych dotyczą różnych sfer: m.in. aktywizacji seniorów, edukowania młodzieży, ochrony środowiska, dbania o przestrzeń publiczną, budowy infrastruktury czy funkcjonowania budżetu obywatelskiego. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że były realizowane w ramach akcji Masz Głos, a ich fundamentem było zaangażowanie społeczności lokalnej oraz współpraca z władzami samorządowymi.

W plebiscycie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 4 czerwca do godziny 23:59. Laureata plebiscytu poznamy 7 czerwca podczas uroczystej Gali Super Samorząd 2019 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Zobacz regulamin plebiscytu.

Przeczytaj opisy działań nominowanych i zadecyduj, kto zasługuje na tytuł Super Samorządu!

Aby oddać głos, należy zaznaczyć przycisk „ZAGŁOSUJ” pod wybraną nominacją, zaznaczyć odpowiednie pola i wpisać swój adres e-mail w formularzu pod nominacjami, a następnie wkleić kod otrzymany w wiadomości e-mail i go zatwierdzić. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „GŁOSUJ”, który pojawi się w miejscu formularza po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu. W przypadku wystąpienia problemów prosimy o kontakt na [email protected].

 


 

Głosowanie zakończone!
Dziękujemy za oddanie głosu. Laureata plebiscytu internetowego Super Samorząd 2019 poznamy 7 czerwca podczas Gali Super Samorząd 2019.