Pomiń menu

Szkolenia wojewódzkie

Szkolenia odbywają się we wrześniu – w ramach rekrutacji do akcji Masz Głos w danym roku. Tematycznie dotyczą aktywności lokalnej. Poruszamy na nich zagadnienia zarówno podstawowe – jak zaangażować się lokalnie, jak wykonać pierwsze kroki w tym kierunku, jak i bardziej zaawansowane o np. Design Thinking, narzędziach partycypacji obywatelskiej. Szkolenia są otwarte, bezpłatne i mogą uczestniczyć w nich osoby, które wcześniej nie działały w ramach akcji Masz Głos, ale też zapraszamy na nie dotychczasowych uczestników.

W edycji 2019/2020 akcji Masz Głos odbyło się 17 szkoleń we wszystkich miastach wojewódzkich, np.: we Wrocławiu, w Opolu, Krakowie, Szczecinie, Lublinie, Rzeszowie etc. Szkolenia prowadzili koordynatorzy akcji Masz Głos, a zapisało się na nie łącznie 414 osób – wielu z nich zgłosiło się później do akcji Masz Głos. Jakie wrażenia wynieśli uczestniczy ze szkoleń?

  • „Byłam na szkoleniu Masz Głos w Gorzowie Wielkopolskim i dobrze się stało. Spotkanie zachęciło mnie do działania, które sobie już odpuściłam, ponieważ uważałam, że nie dam rady doprowadzić go do końca. Na szkoleniu poznałam nowych ludzi, nowe instrumenty i to jest to. INSPIRACJA to ważny termin, podobnie DZIAŁANIE. Wielkie dzięki!”
  • „Cudowni ludzie, świetna organizacja p. Ani Graczyk, prowadzenie p.Szymona Osowskiego z Watchdog, Stowarzyszenia POLITES 👍👍👍 Świadomość, że mam wpływ, wsparcie i narzędzia – bezcenne. Ciągle jestem pod wrażeniem. Może jako gatunek nie zasługujemy na wyginięcie 😁”

Kolejne szkolenia w tegorocznej edycji akcji będą odbywały się już w formule zamkniętej i dla uczestników Masz Głos 2019/2020. Natomiast ze szkoleń otwartych zapraszamy na webinaria, a na szkolenia wojewódzkie za rok.

 

Filtruj szkolenia:

-- Wszystkie --
-- Wszystkie --
Interaktywna mapa województw

Przykro nam, ale brak wyników dla tego wyszukiwania.


Proszę spróbować zmienić wyszukiwanie.