Pomiń menu

Masz Głos – spotkanie regionalne w Gnieźnie

Akcja
Masz Głos – spotkanie regionalne w Gnieźnie

W Gnieźnie w dniach 1-2 marca 2019 r. miało miejsce nadzwyczajne spotkanie - szkolenie regionalne dla uczestniczek i uczestników akcji Masz Głos, których w działaniach wspiera Fundacja Aktywności Lokalnej, czyli dla przedstawicieli grup i organizacji z województw: wielkopolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.

W Gnieźnie w dniach 1-2 marca 2019 r. miało miejsce nadzwyczajne spotkanie – szkolenie regionalne dla uczestniczek i uczestników akcji Masz Głos, których w działaniach wspiera Fundacja Aktywności Lokalnej, czyli dla przedstawicieli grup i organizacji z województw: wielkopolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.
Grupa szkoliła się z ważnych zagadnień, m.in. jak dobrze występować publicznie, zwłaszcza przed kamerą pod czujnym okiem doświadczonej trenerki biznesu – Tatiany Sokołowskiej, z kolei aspekty debaty w stylu oksfordzkim przybliżył uczestnikom i uczestniczkom nam Kuba Radzewicz, współpracujący wcześniej m.in. ze Szkołą Liderów.
Była moc, energia i zaangażowanie!

W zajęciach uczestniczyła aktywna i zaangażowana młodzież ze Śremu, Zgierza, Murowanej Gośliny, Poznania i Puszczykowa, a także 'starsza młodzież’, czyli niesamowite działaczki z Radomska z Fundacji Aktywne Centrum Edukacji (woj. łódzkie), czy gminy Zduny – Stowarzyszenie Razem dla Konarzewa (woj. wielkopolskie) – nominowane do nagrody SuperSamorząd za działania lokalne w ubiegłorocznej edycji Masz Głos. Byli także z nami m.in. przedstawiciele i przedstawicielki z Poznania tj. z Fundacji Akceptacja, Aktywna Górnicza, Główna, a także Głośno o hałasie w Łodzi, Stowarzyszenie EZG ze Zgierza, zaangażowane nauczycielki ze szkół – Szkoły Podstawowej nr 50 z Poznania i Szkoły Podstawowej nr 1 z Kórnika, Bolechowa oraz Obywatelski Toruń, Latarnicy z Chodzieży, Nasze KamionkiLiczba Mnoga ze Śremu, Obywatele Szamotuł, a także organizatorzy z Fundacji Aktywności Lokalnej – Iwona Janicka, Ela Grodzka i Adrian Skoczylas oraz Hanna Szubert-Bień z Fundacji Batorego.

Dziękujemy za wspaniałą, pozytywną energię – powodzenia w Waszych dalszych działaniach!